Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Ne: 8:00 - 23:00hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
INFOBOX : jste v časovém presu?

 

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. HOROSKOP
Slide

HOROSKOP - CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ

 

MUŽI

 

HOROSKOPY PRO ŽENY NÍŽE

Smile=  ZPĚT NAHORU

 

BeranBýkBlíženci RakLevPanna
VáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby

 

 

HOROSKOP - VODNÁŘ   21.1. - 20.2.

Tito muži mají bystré myšlení a dokážou pronikavě uvažovat. V debatě jsou vnímavými partnery, ale také silnými protivníky. Umí být tvrdohlaví a lpět na svých názorech. Věci posuzují spíše ze svého subjektivního hlediska než objektivně. Respektují zákony, ale nechtějí se jimi nechat omezovat. Přijímají pravidla, ale jen proto, aby je mohli porušovat.

Mají velmi pevnou vůli, kterou čas od času vystřídají nerozvážným činem, protože si ukládají často velmi náročné úkoly a připadá jim pod úroveň poradit se o postupech.
Jsou plní neuvěřitelných nápadů, které dovedou systematicky promýšlet, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou ostatní zvyklí a tak zažívají častá nepochopení a zklamání, ale z těch je vyléčí nový, rovněž originální nápad, aby se historie mohla opakovat.
Nevydrží dlouho na jednom místě, a jakmile někam dojedou, už myslí na návrat, ale nikoho nenutí, aby s ním sdílel jejich neklid.
Chtějí mít peníze, ale nechtějí se obtěžovat jejich šetřením. Obdivuhodně zvládají život „na hraně“ a jen málokdy se jim podaří ušetřit větší obnos peněz.
Milý Vodnáři, pokus se přijít na to, proč stále své city uzavíráš do neproniknutelného světa a zbytečně si tak komplikuješ život. Jejich potlačováním totiž působíš příliš strnule, upjatě a povýšeně.

Smile

HOROSKOP - RYBY     21.2. - 20.3.

Stále chcete to, co vám uniká, a když to získáte, začnete toužit po něčem jiném! Pro tyto muže není snadné najít si svoje místo v dnešní soupeřivé společnosti, protože se nedokážou smířit se, se zvláštností svého charakteru. Jsou vnímaví, předvídaví, mají silně vyvinutou intuici a bývají obdařeni mimosmyslovým vnímáním.

Jsou závislí na svém domácím prostředí, kde se cítí bezpeční, kde mají svá zabydlená zákoutí, ve který sní o neuvěřitelných dobrodružstvích a o svých rolích hrdinů v nich.
Potřebují povolání, které vyhovuje jejich povaze. Pak jsou nesmírně pracovití a úspěšní, ale při tom si budou pečlivě hlídat, aby nebyli kráceni ve svých nárocích na pohodlí a na čase, který potřebují pro své snění.
Jsou to muži ovlivnitelní a špatné prostředí by mohlo využít jejich neuvěřitelnou fantazii k rafinovaným podvodům. Neptun je totiž také planetou klamání, podvodů a lží.
Honba za majetkem je těmto mužům cizí, a pokud jde o finanční záležitosti, jsou tak trochu nepraktičtí a nemají na finance ty správné buňky. Jen málokterý muž ve znamení Ryb dokáže shromáždit větší obnos peněz.
Milý zrozenče Ryb, klíčem k úspěchu je být jedinečným a otevřít se světu. Pěstuj v sobě pevnou vůli a uč se větší sebedůvěře.Žena zrozená ve znamení Ryby je trochu záhadná, takže ji muž pozná teprve při pohledu zblízka, ve chvíli, kdy ho k sobě sama pustí. Její bytosti nelze porozumět analyticky. Je zahalena do tajemství a ten, kdo ji chce pochopit, se musí odebrat hluboko do říše jejích pocitů.

Smile

HOROSKOP - BERAN    21.3. - 20.4.

Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti.
Muži narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, ale často jim chybí rozvaha a trpělivost.
Mají velký elán a chuť pouštět se stále do nových věcí a mají dost nápaditosti a inteligence, aby si poradili i s nejsložitějšími úkoly. Tito muži mohou zastávat všechna povolání, u kterých je nutné rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost.
Beran je schopný vydělávat velké peníze, ale stejně lehce je dokáže utrácet. Rád se nákladně a dobře obléká a kupuje luxusní věci. Není spořivý typ, proto pravděpodobně nebude mít ani příliš velkou finanční rezervu.
Muž v žádném jiném znamení nedokáže být tak bezvýhradně věrný jako Beran, je-li opravdu zamilovaný. Poctivost mu pravděpodobně zabrání partnerku podvádět a díky svému idealismu ani nebude chtít.
Beran musí být v čele, jinak pro něj život nemá moc cenu. Jeho ohromný elán a nadšení smutně skoná, pokud ho žena bude chtít udusit. Ve chvíli, kdy ztratí autoritu v práci nebo doma, svěží optimismus se promění v náladovost a nespokojenost a nakonec v naprostý nezájem. A to není už on, Beran!
Milý Berane, měj rád druhé i sám sebe, buď vyrovnaný a snaž se být více v pohodě, usmívej se, protože prý patříš k těm nejvíce zamračeným lidem na světě.

Wink

HOROSKOP - BÝK     21.4. - 20.5.

Býk je silný, mohutný a klidný, jeví se mírumilovně, ale jen do té doby, dokud se nerozčílí, protože je vyprovokován, to pak dokáže druhé překvapit záchvatem vzteku.
Znamení Býka dává mužům, kteří se v něm narodili, klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření muži, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se.
Upřednostňuje pevnou pracovní dobu na plný úvazek. Nejspokojenější bude, když má pravidelný měsíční plat. Povolání na „volné noze“ není nic pro něho. Nejlépe se bude cítit v práci, kde bude jeho horlivost a snaha slušně finančně oceněna.
Jeho elementem je Země, a proto potřebuje životní jistoty. Dobře vydělávat, postavit dům, mít slušné auto, to jsou cíle, kterým podřizuje všechno. Musí si dát však pozor, aby se vydělávání peněz a hromadění majetku pro něho nestalo posedlostí.
Býkovi může chvíli trvat, než se rozhodne, jestli chce dotyčnou za ženu. Nevrhne se do jezera milostného vztahu po hlavě, aby cestou zjistil, že v něm není voda. Jakmile však dospěje k názoru, že je to ta pravá, a umíní si ji získat, pak půjde neohroženě za svým cílem.
Jedním z jeho hlavních problémů bývá, že má sklon vidět věci jen černé nebo bíle, nic mezi tím. Také jeho skálopevné přesvědčení o jeho jediné pravdě a rychlých úsudcích mu může pořádně zkomplikovat vztahy.
Milý Býku, nečekej stále na velké štěstí, raduj se ze života, který žiješ!

Smile

HOROSKOP - BLÍŽENCI      21.5. - 21.6.

Blíženci – muži jsou vzdušné, velmi zajímavé znamení. Jsou často zobrazování jako dva v jednom. Jsou neodolatelní, mají kouzlo a šarm, ale jsou zároveň těžko popsatelní. Podvojná povaha je neoddělitelným rysem tohoto znamení.
Vládcem mužů - Blíženců je planeta Merkur, která svým svěřencům dává kromě řečnického espritu i spisovatelské vlohy, což ve spojení s neobyčejnou aktivitou vytváří předpoklady,
Muži narození v tomto znamení jsou mnohostranně nadaní a své schopnosti umí využít jak v teorii, tak v praxi. Jsou velmi inteligentní a bystří a mají zájem o všechno dění, a velmi rychle se orientují v každé situaci. Jsou přístupní všem novinkám, protože rychle rozpoznají jejich výhody, snaží se je uvádět do života ve prospěch všech.
Pro tyto muže je typický tvůrčí neklid a jejich mnohostrannost jim bývá často na překážku při volbě povolání a tak jim trvá déle než jiným, rozhodování o budoucí profesi.
Dnešní doba jim nahrává, protože potřebuje přizpůsobivé, mnohostranné muže, tedy přesně takové, jací jsou právě tito zrozenci. Tito muži potřebují mít nutně pocit, že mohou svobodně vyjadřovat svoje názory a myšlenky. Velmi vhodné povolání je makléř, poradce, právník, filosof nebo učitel.
K finančním otázkám zaujímají racionální postoj. Budí sice dojem jisté lehkomyslnosti, ale často se zabývají otázkami, které souvisí s majetkem a penězi. Čas od času je pronásledují obavy z materiálního nedostatku.
Milý Blíženče, neměl bys přeslechnout varovný hlas svého těla, který ti říká dost – zastav se!

Smile

HOROSKOP - RAK     22.6. - 23.7.

Podle starých Egypťanů je Rak symbolem nebeské síly duše, která touží po domově, proto i hlavní roli v životě Raka hraje rodina a domov. To pro tohoto zrozence bývá zdrojem štěstí a spokojenosti, ale také zklamání a deziluze.
Tito muži milují svůj domov, rodiče i vlastní rodinu, ale bývají vláčeni svými romantickými sny a proměnlivostí svých nálad, že ani nemohou, přes svůj vrozený ostych, zůstat věrní své milované partnerce.
I když by se mohlo zdát, že budou při svém založení v životě dost nepraktičtí, pravda je taková, že pokud se jedná o finance a životní úroveň vědí, jak se o ní postarat a jejich jednání vykazuje hodně smyslu pro realitu. Jsou to lidé nevýbojní a plaší, ale jsou i velmi inteligentní a dost chytří, aby uměli nasbírané zkušenosti dobře zhodnotit.
Tito muži jsou velmi ambiciózní, i když to nedávají okázale a všem najevo. Jejich cesta za úspěchem je sice pomalá, často vůči jiným však až bezohledná. Svých plánů se jen neradi vzdávají a snaží se znovu a znovu o jejich realizaci.
Nikdo nedokáže lépe spravovat finance, než právě tito zrozenci. Patří k nejspořivějším, finančně opatrným a rozvážným znamením, kteří dovedou ušetřit spoustu peněz.
Milý Raku, nepodléhej zbytečnému lpění na lidech, kteří za to nestojí. Vyhýbej se všem lidem, se kterými se cítíš v nepohodě. Mysli více na sebe!

Smile

HOROSKOP - LEV      23.7. - 23.8.

Znamení Lva dává mužům, kteří se jako Lvi narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je zároveň velkorysé a přátelské.
Tito muži o sobě zpravidla nemají žádné pochybnosti, protože věří svým pracovním i morálním kvalitám a důvěřivě posuzují i své protějšky. Jsou hrdí. V jejich povaze je rytířskost a vrozený takt.
Muži narození v tomto znamení mají rádi bohatství a dobrou životní úroveň, ale ani v horších materiálních poměrech neztrácejí svou sebedůvěru a zjevem ani chováním nedají svému okolí najevo, že potřebují pomoc nebo soucit.
Muži - Lvi volí vždy nejkratší cestu k cíli a jsou k tomu vybaveni velkou rozhodností. Nejlépe se jim daří ve svobodných povoláních, kde uplatní svou samostatnost, ale ani podnikatelská sféra není jejich mentalitě cizí, protože je v nich velká odvaha a radost z rizika. Mají úspěch v každém povolání, ve kterém se uplatní úroveň jejich chování, bystrost, takt i sebedůvěra.
Peníze pro ně nejsou tak důležité, dokud mají naditou peněženku. Dočasně si něco odepřít, to není nic pro tyto muže. Sice rádi utrácí, přesto se nemohou zbavit pocitu, co přinese zítřek. Srdce těchto mužů je však soucitné a rádi pomohou druhým. Jsou štědří, ale očekávají, že jejich štědrost bude náležitě oceněna.
Milí Lvi, pokud zmírníte svoji vychloubačnost, tvrdošíjnost, přehnanou hrdost a netrpělivost, můžete se stát opravdu jedinečnými muži s ryzím charakterem.Smile

 

HOROSKOP - PANNA      24.8. - 23.9.

Tito muži jsou pracovití, důslední, praktičtí, snaživí, zásadoví a spolehliví. Jsou plni plánů a ideálů. Jsou vždy nohama na zemi, neztrácejí čas sněním a sentimentalitou a jdou za svým cílem.
Navenek nepůsobí příliš srdečným dojmem, spíše odtažitě a chladně. Jsou založeni spíše rozumově, než citově. Emoce ukrývají uvnitř. Často budí zdání, že je něco trápí. Ale zdání klame, neboť mají znamenitý smysl pro humor a laskavé srdce.
Výrazným rysem těchto mužů je smysl pro pořádek a systém. Bývají okouzleni fungujícími systémy a sami se snaží, aby kolem nich bylo všechno správně uspořádáno, protože pořádek jim usnadňuje a zrychluje práci.
Také dbají i na pořádek v mezilidských vztazích, protože mají rádi jasno. Své postoje ovládají rozumem, kterým korigují své city. Nejsou bezcitní, ale spíš opatrní, aby se neangažovali tam, kde je vše předem prohráno.
Jejich pracovní úspěchy jsou výsledkem předem promyšlených postupů i tím, že se nikdy nedají ručit ve svém soustředění na práci. Dovedou tvrdě zahnat každého, kdo by je chtěl rozptylovat.
Nejsou v žádném případě marnotratní a nebudou tedy bezstarostně utrácet peníze. Jsou prozíraví, neplýtvají penězi ani náklonností. Ve výdajích jsou konzervativní, nikdy neutrácí více, než je třeba.

I když jsou tito muži dost urážliví, sami nejdou daleko pro kritiku. Kdo chce s nimi vyjít po dobrém, měl by si uvědomit, že jejich nároky na pořádek a poctivost jsou oprávněné a že nikomu neuškodí.
Milí zrozenci Panny, naučte se pochválit sami sebe. Buďte více konstruktivní, nerýpejte do všeho a pochvalte se, když se vám něco povede.Laughing

 

HOROSKOP - VÁHY        24.9. - 23.10.

Životním úkolem těchto mužů je nalézat rovnováhu a odstraňovat váhavost. Milují pořádek, soulad a spravedlnost. Jako Sokrates hledají dobro, pravdu a krásu. Ve svém životě zaznamenají mnoho výkyvů a vypadá to, jako by se neustále potáceli nad propastí, jejíž hloubka je může vyrušovat nebo z ní dostanou závrať.
S těmito muži se jedná velice příjemně, a i když si někdy dávají čas na rozhodování, vrhají se do díla s nadšením, pokud shledají, že jde o zajímavý i výnosný úkol.
Zdají se být pevní a rozhodní, ale za maskou stability zastírají své vnitřní nejistoty. Nejsou náladoví ani neupřímní, ale dovedou propadat pochybnostem, ať už vlastním nebo takovým, které si nechali vsugerovat druhými.
V roli nadřízených se chovají demokraticky a vyžadují spolupráci spíš než podřízenost. Jejich klid, rozvaha a spravedlnost, ukazuje, že je možné soužití na úrovni.
Sklon k utrácení peněz je neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu. Mají smysly požitkáře, milují luxus, elegantní interiér a krásné věci, za to vše dokážou utratit pěkné sumy.
Milý zrozenče Váhy, nezapomínej v partnerském vztahu sám na sebe. Máš přirozenou snahu přizpůsobovat se milované partnerce a stát se jejím druhým „já“.Laughing

 

HOROSKOP - ŠTÍR      22.10. - 22.11.

Muži tohoto znamení jsou velmi pozoruhodní. Ze všech, právě oni, prožívají život nejintenzivněji a jsou nejméně čitelní a pochopitelní. Mají celou řadu skvělých, ale zároveň rozporuplných vlastností.
Jsou ctižádostiví, energičtí, nezávislí, rozhodní, ale také nedůvěřiví a podezíraví. Mají dvojakou povahu, ale nejsou rychlí jako muži narození ve znamení Blíženců.
Muži narození ve znamení Štíra mají velmi jasné myšlení, bystrý úsudek a přesný odhad situace. Nemají jen dobrou paměť, ale mají i aktivní tvořivé myšlení, které se vyznačuje originalitou.
Málokdy se dá předem odhadnout jejich reakce a je možné, že ji sami předem neznají. Dobro, které dovedou na jedné straně působit je bezmezné, ale v hněvu jsou stejně důslední až neúprosní.
Jsou to muži, kteří touží po uznání svých kvalit, a je překvapivé, že se tito velmi chytří jedinci přátelí s těmi, kteří jsou duševně na mnohem nižší úrovni než oni. Spočívá to v tom, že se rádi nechají obdivovat.
Jsou velmi okouzlující společníci, kteří dovedou hýřit nápady. Jsou to přitažlivé osobnosti, které nešetří námahou ani prostředky na to, aby se lidé, které mají rádi, dobře bavili.
Milý zrozenče Štíra, uč se pokoře, jednoduchosti a skromnosti. Arogantní, pyšné a okázalé vystupování zastaví tvůj postup. Nevyvolávej spory a zbytečné hádky.Sealed

 

HOROSKOP - STŘELEC     23.11. - 21.12.

Muži narození ve znamení Střelce v sobě ukrývají spoustu vitality a nadšení, mají extrovertní povahu se smyslem pro humor. Život berou z té veselejší stránky, jsou velcí optimisté a nadšenci života. Hledí stále vpřed a nenechají se nikým a ničím omezovat. Žijí ve světě idejí a ideálů.
Muži narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. K jejich povahové výbavě nepatří kousavá satira, ale z jejich představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu.

Jsou to muži akce, kteří často jednají z náhlého popudu, aniž by stihli domyslet následky svého chování. Dovedou být v okamžiku popuzení a vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomenou a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechali šrám na jeho nitru. Oni to přece tak zle nemysleli!

Nesnášejí pocit jakéhokoli omezování. Jsou schopní hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nimi dozor.

Dovedou brát život z jeho lepší stránky a dovedou inspirovat i své bližní k veselejšímu pohledu na svět. Tím vším se jeví svému okolí jako trochu povrchní, ale mají v sobě filozofického ducha, který jim dává nadhled nad malicherností a pomáhá jim i smířlivost a dobrota.
Určitě nebudou patřit k těm, kteří pravidelně měsíčně odkládají určitou sumu peněz na horší časy. Také nejsou příliš svědomití a nehlídají si pravidelné měsíční platby. Hodně peněz jsou schopni a ochotni vydávat na cestování.
Milý Střelče, zamysli se nad tím, co bys chtěl v životě dosáhnout, co bys po sobě chtěl zanechat. Musíš mít před sebou nějaký cíl nebo ambice.

Smile

HOROSKOP - KOZOROH    22.12. - 20.1.

O těchto mužích se říká, že svojí tvrdohlavostí předčí Berana, náladovostí Raka, ctižádostí Lva, logikou a kritičností Pannu a vynalézavostí Štíra. Jsou disciplinovaní a je na ně spolehnutí. Mají silnou víru ve své schopnosti a žijí více pro povinnost než pro zábavu.
Toto znamení je ovládáno planetou Saturn, která dává těmto mužům klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Jsou to muži příjemní i veselí, ale svou podstatou jsou nesmírně vážní a zodpovědní. Nikdy jim nevadí začít stejný úkol znovu, dokud nedosáhnou maximálního výsledku. Málokdo se hodí tak dobře pro badatelskou činnost, jako právě tito muži - Kozorohové.
Jsou zdrženliví a spolehliví a málokdo dosáhne takovou důvěru jako oni, protože k jejich dobrým vlastnostem patří i takt a mlčenlivost. Jejich humor je duchaplný, protože ani v tom se nedají strhnout k povrchnostem.
Jsou snášenlivými partnery, ale samota je jim často milejší, než sebepříjemnější společnost. Pokud se někdy zklamali v partnerství, stane se málokdy, že by se pokoušeli o nové.
Jsou velmi skromní a dovedou si zařídit život velmi prakticky, aby neztráceli vzácný čas. Jejich životní vzestup je pomalý, zato úspěchy, kterých dosáhnou, budou trvalé.
Milý Kozorohu, pamatuj si, že každým dnem dostáváš příležitost ukázat, co v tobě je. Zvedni hlavu vzhůru, tvůj život bude lepší!Laughing 

Cena:
kusy, sety, sady
námět tématický
námět konkrétní
kusy, sety, sady
námět tématický
námět konkrétní
Zobrazuji 1-3 z 3
  • CENA ZA DEKOR, PŘILOŽTE TVAR SKLA
ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, ŠTÍR 03. škorpion
0 hodnocení
350,0 Kč
350,0 Kč
Skladem 6 ks
ks
  • CENA ZA DEKOR, PŘILOŽTE TVAR SKLA
ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU ZZR. ŠTÍRA02, ŠKORPION
0 hodnocení
790,0 Kč
790,0 Kč
Skladem 3 ks
ks
  • CENA ZA DEKOR, PŘILOŽTE TVAR SKLA
SVATEBNÍ dekor, svtb.zodiak.RAK A ŠTÍR,
0 hodnocení
1 300,0 Kč
1 300,0 Kč
Skladem 4 pár
pár
Produktů na stránku 214263

 

 

ŽENY

 

BeranBýkBlíženciRakLevPanna
VáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby

HOROSKOP - VODNÁŘ    21.1. - 20.2.

Žena narozená ve znamení Vodnáře má hlubokou a komplikovanou povahu. Je velká individualistka a svému životu i práci chce dát individuální charakter. Je půvabná, chytrá, vtipná a neobyčejně přizpůsobivá všem společenským vrstvám.
V lásce dokáže být něžná a na partnerovi vyžadujete nekompromisně svobodu a volnost. Sama nebývá příliš žárlivá či podezřívavá. První láska pro vás znamená velice mnoho.
Je všestranně nadaná a její volnomyšlenkářská povaha ji nutí vybírat si svobodná povolání. Může být úspěšná díky svému šarmu.
Má v sobě určité fluidum, které ostatní přitahuje. Ji nikdo nemine bez povšimnutí, ale ne každý ji přijímá a je schopen akceptovat takovou, jaká je.
Má bystré myšlení a dokáže pronikavě uvažovat. V debatě se stává vnímavým partnerem, ale také silným protivníkem.
Peníze pro ni nehrají velkou roli a velké vrásky jí nedělají, i když samozřejmě ví, že přinášejí svobodu. Jen málokdy uváží důsledky svého přílišného utrácení, což ji může přivést do nepříjemných situací.
Milá Vodnářko, pro tebe by měl platit ve všem „zlatý střed“. Máš sklony k extrémům, což ti může hodně uškodit.  Smile

 

HOROSKOP - RYBY    21.2. - 20.3.

Je v kontaktu se svými city a otevřeně a věrohodně je také dává najevo. Pro lidi kolem ní mohou být často nesrozumitelné, ale to není její problém. Nikdy nepřistoupí na kompromis v citové oblasti, protože by musela popřít sebe sama a mohla by tak ztratit něco ze sebe.
Cesta za kariérou a vyššími posty tuto ženu příliš neláká, chybí jí tvrdší lokty a potřebná tvrdost. Straní se přehnané odpovědnosti. Postrádá větší důvěru ve své schopnosti a pevnou vůli.
Tato žena ráda utrácí a více než jiní si dokáže uvědomit pomíjivou hodnotu peněz. S požitkem si koupí to, co jí zaujme a potom se nestačí divit, kam se její peníze poděly.
Milá ženo zrozená v Rybách, pochop, že otevřeností v projevování svých pocitů získáváš na kráse. Možná, že ti někteří lidé nerozumějí; nedělej si proto starosti! Je dost jiných, se kterými se o své pocity můžeš podělit.  Smile

 

HOROSKOP - BERAN    21. 3. - 20. 4.

Žena zrozená v Beranu má v povaze jistý druh romantické nevinnosti a upřímnosti a radostnou víru ve své schopnosti. Je opravdu taková, jakou ji ostatní rádi vidí. Dívá se ostatním zpříma do očí, klam a nevyzpytatelnost jsou jí cizí. Nemá ráda lež!
Její povaha je jednoduchá a přímá. Je upřímná a vždy říká to, co si doopravdy myslí. Jen s obtížemi něco skrývá, zkrátka - co na srdci, to na jazyku, což ji pak přivádí do různých malérů.
To, co se potřebuje naučit v partnerském vztahu je, že nemusí za každou cenu svému partnerovi dokazovat své schopnosti věčným soupeřením. Ona má totiž potřebu být za každou cenu dokonalá, nejlepší a na první pozici, jenže to se mužům příliš nezamlouvá.
K jejím nepříjemným vlastnostem patří netrpělivost, hádavost, panovačnost a svéhlavost. Nerada ustupuje a těžko se cítí jako podřízená.
Tato žena určitě nebude patřit k těm, kteří hromadí velké bohatství, a pokud se jí podaří nashromáždit majetek, bude příliš zaměstnána na to, aby se zastavila a počítala.
Milá ženo, narozená ve znamení Berana, pamatuj, že všechno má svůj čas a je mnohem důležitější vykonávat věci správně, než povrchně a rychle.Smile

 

HOROSKOP - BÝK     21. 4. - 20. 5.

Tato žena dokáže stát nohama na zemi. Je realistická, vytrvalá, důsledná, praktická, houževnatá a tvrdošíjná. Má ráda vše nekomplikované, dokáže se těšit z jednoduchých věcí.
Je nekonfliktní a má mírnou a rozvážnou povahu, není agresívní, podlá ani mstivá. „Pospíchej pomalu.“, to pro ni není prázdné rčení.
Její pohled na svět je konzervativní a je těžké ji přesvědčit o něčem novém. Nerada mnoho mluví a vytrvale si jde svojí cestou. Věří sama sobě a svému přesvědčení.
Díky vládkyni znamení – Venuši – je tvůrčím způsobem založenou bytostí s estetickým cítěním. Venuše jí dodává mírumilovnost a vyrovnanou energii, ale způsobuje také emotivní a iracionální jednání a sklony k melancholii a citlivosti.
Tato žena bytostně touží po „štěstí navěky věků“, což pro ni představuje především materiální zajištění, které jí dodává pocit bezpečí. V tom jí také hodně nahrává planeta Venuše, která je nositelkou štěstí ve finančních otázkách.
Tato žena dovede dobře hospodařit, ví, jak peníze získat a jak s nimi zacházet. Potřebuje hodně vydělávat, aby si mohla kupovat všechno, co chce. Miluje peníze pro to, co jí mohou dopřát – svobodu a luxus.
Milá ženo, narozená ve znamení Býka, pamatuj, že největším nepřítelem jsi sama sobě. Musíš se zbavit neochoty dívat se dopředu, být připravena na změnu, přichystat si různé alternativy řešení.

Smile

 

HOROSKOP - BLÍŽENCI     21. 5. - 21. 6.

Tato žena má rychlé a brilantní myšlení, je vnímavá a chápavá. Má krásný úsměv, oslnivý šarm a dokáže si snadno a rychle získat druhé. Stejně rychle je také umí i naštvat.
Je zábavná, také však náladová a nestálá. Ráda je středem pozornosti. Pravda je pro ni jakousi hrou mnoha možností. Miluje změny a novoty, je velmi přizpůsobivá, ale i roztěkaná a výbušná.
Rutina ji ubíjí. Je velmi kreativní Potřebuje být nezávislá a těžko se podřizuje. Miluje konflikty a usmiřování. Možná si ani neuvědomuje, jak velký přínos pro ni mají lidé kolem ní.
Velmi těžko se srovnává s osobním nezdarem, proto se během života učí neuzavírat se při náznaku nějakého problému, před světem.
Ráda utrácí a ocení, když vedle sebe bude mít partnera, který bude vydělávat dostatek peněz. Nejvíce peněz vydává na potřeby svých blízkých a za pohodlné bydlení, solidní auto a různé přístroje.
Milá ženo, narozená ve znamení Blíženců, nauč se více naslouchat svému nitru a snaž se slevit ze své ukvapenosti, hektičnosti a dbej sama na sebe. Zaveď do svého života pravidelnost. Smile

 

HOROSKOP - RAK      22. 6. - 23. 7.

Tato žena žije bohatým vnitřním životem. Ke spokojenosti potřebuje být chápána a milována. Pro své blízké se dokáže obětovat a snaží se jim pomoci, jak nejlépe dovede.
Dokáže tvrdě bojovat za všechny členy rodiny, kteří potřebují pomoc. Zdvořilost a soucit pro ni nejsou prázdná slova. Nepostrádá solidnost, uctivost ani přívětivost.
Je vášnivá, citlivá, ctižádostivá a má bujnou fantazii a umělecké sklony. Její citlivost až přecitlivělost ji může činit v životě potíže. Je snadno zranitelná.
Je velmi tvořivá, houževnatá a ambiciózní. Její patron Měsíc ji spojuje se zdrojem nevyčerpatelné kreativity. Svůj talent však důrazně neprosazuje, nemá ostré lokty.
Nepatří k marnotratným lidem, spíše je skromná a penězi dokáže skvěle hospodařit. Nejvíce peněz vydává za rodinu, příjemné bydlení, auto a cestování.
Milá ženo, narozená ve znamení Raka, mysli více na sebe a začni s tím teď hned! Nevzdávej se tolik, více si važ sama sebe a uvědom si svoji hodnotu.Smile

 

HOROSKOP - LEV      23. 7. - 23. 8.

Tato žena vždy ví, co chce a většinou to také dostane. Její sebedůvěra ji žene do rizika. Bytostně touží po tom být někdo, chce něco znamenat a být uznávaná. Nezbytně ke svému životu potřebuje pochvalu a ocenění.
Ke svému životu potřebuje lásku, obdiv a náklonnost. Když miluje, musí to být ohňostroj citů. V případně neúspěchu v partnerském vztahu i v zaměstnání prohru prožívá mnohem hůře než jiná žena.
Je sympatická, rozvážná, svědomitá a dobrosrdečná. Pro velké množství plánů zůstává někdy stát s otázkou, kterým směrem se vydat nejdřív. Potom se jí může stát, že své vzdělání a svoje snažení zbytečně promrhala.
Občas bojuje se strachem, že nebude mít dostatek finančních prostředků. Asi právě proto se vyžívá v tom, že si sjednává maximální možné zdravotní či životní pojištění, které ji stojí značnou sumu peněz.
Milá ženo, narozená ve znamení Lva, uvědom si, že hrdost je past, ve které velmi snadno můžeš uvíznout. Buď sama k sobě pravdivá a užívej mírnost ve všem.Smile

 

HOROSKOP - PANNA       24. 8. - 23. 9.

Tato žena navenek nepůsobí příliš srdečným dojmem, spíše odtažitě a chladně. Je založena spíše rozumově než citově. Emoce skrývá uvnitř. Často budí zdání, že ji něco trápí, ale zdání klame.
Ona je rozhodná a ví, co chce. Má originální nápady, svůj vlastní styl, jedinečný přístup a vše, co dělá, nese pečeť její osobnosti. Není ochotna spokojit se s ničím jiným než s prvním místem a s nejvyšší kvalitou.
Čeká-li na tuto ženu práce, kterou musí udělat, neotálí a ihned jde na věc. Je také přátelská, srdečná a společenská. Dokáže zapůsobit na své okolí a ovlivňuje je.
Raduje se ze své tvořivosti a nadání a je smířena s tím, že majetku dosáhne pouze pilnou a usilovnou prací. Není marnotratná a nebude bezstarostně utrácet. Nečekané výdaje ji dokážou vyvést z míry.
Milá ženo, narozená ve znamení Panny, přestaň se cítit provinile a mít pocit, že se od tebe očekává nějaká velká oběť. Snaž se více bojovat proti své vztahovačnosti a náladovosti.Smile

 

HOROSKOP - VÁHY     24. 9. - 23. 10.

Tato žena je velmi svobodomyslná a má bujnou fantazii. Je činorodá, a jakmile se rozhodne, že něco udělá, nenechá se ničím a nikým odradit. Její jednání je často impulzivní, má sklony k tvrdohlavosti. Touží po tom být středem pozornosti a miluje, když jí druzí projevují přízeň.
Má ráda lichotky a projevy uznání, na které se ale může nechat nachytat. Občas se u ní objevují sklony k melancholii a skepsi. Učí se během života si více vážit sama sebe.
Je velmi racionální a má tvůrčí schopnosti, spolehlivý vkus, smysl pro krásu a talent na umění. Bude-li jí její práce motivovat, přinese jí hodně potěšení a ona pak bude pečlivým a svědomitým pracovníkem.
Tato žena má kladný vztah k penězům. Ví totiž dobře, že dostatek peněz činí život lehčím, ale jejich hromadění není jejím koníčkem. Přesto se snaží mít vždy zaměstnání, které jí poskytne co nejjistější finanční zabezpečení.
Milá ženo, narozená ve znamení Váhy, pamatuj, že budeš-li se snažit dělat všechno perfektně, neuděláš nakonec dobře vůbec nic!Smile

 

HOROSKOP - ŠTÍR         24. 10. - 22. 11.

Tato žena dokáže být dynamická, vyrovnaná a iniciativní. Neskrývá tolik své city jako její mužský protipól. Je družná a sdílná, pokud sama chce. Touží po porozumění, druhým ochotně pomáhá, je pohostinná, laskavá a působí na lidi milým dojmem. Pro hodně lidí mnoho znamená.
Je duchaplná a má smysl pro humor. Neklade si příliš vysoké cíle, pokud k tomu není nucena okolnostmi a bývá umělecky založená. Učí se během svého života své nápady a myšlenky zrealizovat.
Není přímo týmovou pracovnicí. Pokud ji však práce baví, získává na sebejistotě a sebevědomí. Pak dokáže hodně usilovně pracovat. A v tomto směru umí dobře ovlivnit i své spolupracovníky. Pracuje hlavně pro pocit finanční a sociální jistoty. Peníze dokáže vydělat a nouzí trpí jen výjimečně a snaží se z platu odložit částku peněz stranou.
Milá ženo, narozená ve znamení Štíra, snaž se s druhými jednat tak, jak chceš, aby druzí jednali s tebou.Smile

 

HOROSKOP - STŘELEC      23. 11. - 21. 12.

Tato žena je vitální a má energii na rozdávání. Má tvůrčí elán, silnou představivost a je psychicky i fyzicky zdatná. Miluje změnu a různorodost, ráda cestuje a vyhledává dobrodružství.
Je nezávislá, temperamentní až někdy trochu agresivní. Její prudká impulzivní povaha ji někdy nutí jednat až příliš odvážně a riskantně. Dokáže se nechat unést hněvem a občas zajde do extrému. Učí se během života krotit své emoce a nepřeceňovat svoji sílu a energii.
Patří k ní i nadšení a sebedůvěra. Laťka, co všechno dokáže, je nastavena hodně vysoko. Dovede neúnavně pracovat a je velice podnikavá a se sebedůvěrou se pustí do čehokoli.
Za svoji snahu a úsilí se nechá patřičně materiálně ocenit a určitě nebude šťastná, když svůj smysl života zredukuje na honbu za penězi a majetkem. Občas by si měla dát pozor na opožděné platby.
Milá ženo, narozená ve znamení Střelce, otevři se pokoře a nauč se přijímat a ne jenom dávat. Lidi kolem tebe budou spokojenější a budou se cítit více potřební.Wink

 

HOROSKOP - KOZOROH     22. 12. - 20. 1.

Tato žena je všestranná, schopná a vytrvalá. Touží po úspěchu, spoléhá se na vlastní síly. Je velmi těžké jí porozumět, má svoji hlavu a svoje myšlení. Je cílevědomá, pohotová a umí věci skvěle načasovat.
Je celkem družné povahy, na rozdíl od svého mužského protipólu. Má v sobě jistou magnetickou přitažlivost a je pevně svázána se svými nejbližšími. Ve svém životě dokáže mnoho, často získává různé pocty a ocenění. Během svého života se učí pochopit, že je nutné brát v úvahu, že každý člověk má právo na svůj vlastní názor.
Touha po materiálním zabezpečení u ní vyvolává strach a obavy z budoucnosti, aby úkoly s tím spojené zvládla. Častěji, než jiné ženy, uzavírá „sňatky z rozumu“, které mohou prospět její kariéře a zvýší její finanční jistotu.
Milá ženo, narozená ve znamení Kozoroha, že i ty se umíš vymanit z chladného objetí Saturna a dokážeš tak svému partnerovi, že v tobě koluje „horká krev“.Smile

Novinky z našeho blogu

PŘEDSTAVUJEME VÁM HRU NA OPILÉHO JEŽÍŠKA A DALŠÍ DÁRKOVÉ POUKAZY
06.11.2019 NOVOTY
PŘEDSTAVUJEME VÁM HRU NA OPILÉHO JEŽÍŠKA A DALŠÍ DÁRKOVÉ POUKAZY
KONEČNĚ I MY PRO VÁS MÁME DÁRKOVÉ KUPONY A ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ VARIANTU POUKAZU číst celé
VÍTR VE VLASECH, MOTORKY NA PULLITRECH A SKLENICÍCH.
01.09.2019 RADY A TIPY
VÍTR VE VLASECH, MOTORKY NA PULLITRECH A SKLENICÍCH.
JAK UDĚLAT RADOST MOTORKÁŘI A DOJMOUT DÁRKEM OD NÁS? číst celé
BROUŠENÍ - RYTÍ - GRAVÍROVÁNÍ A NEBO PÍSKOVÁNÍ?
BROUŠENÍ - RYTÍ - GRAVÍROVÁNÍ A NEBO PÍSKOVÁNÍ?
POKUD MÁTE ZÁJEM UDĚLAT SI JASNO ALESPOŇ V NÁZVOSLOVÍ TECHNIK DEKOROVÁNÍ SKLA....? číst celé
NAŠE PRÁCE PRO FILMAŘE - UNDERWORLD 5
02.02.2019 ZAJÍMAVOSTI
NAŠE PRÁCE PRO FILMAŘE - UNDERWORLD 5
BYLI JSME POŽÁDÁNI O SPOLUPRÁCI NA JEDNOM Z DÍLŮ SÉRIE UNDERWORD číst celé

                                                                                      DÁRKY12.CZ   SLAVÍ.   JSME  TU  JIŽ 35 LET  PRO  VÁS  A  VAŠE  BLÍZKÉ                                              

 


  

 


  


               

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.
google8ee7c2f5fb36fde3.html